Aktualności

Gala Evening Pracodawców Pomorza

 

Doroczne spotkanie pomorskiego środowiska gospodarczego odbędzie się 1 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBER EXPO.  Podczas wydarzenia wręczone zostaną m.in. statuetki i wyróżnienia w konkursie "Pomorski Pracodawca Roku 2018", jak również nagrody specjalne, takie jak "Złoty Oxer", "Primum Cooperatio" czy "Przedsiębiorca Odpowiedzialny i Wrażliwy Społecznie" i "Negotium Pro Cultura".  

 

Wyróżnienia i statuetki otrzymają firmy, które osiągając planowane wyniki ekonomiczno-gospodarcze, przestrzegając zasad odpowiedzialności społecznej. Docenione zostaną firmy, które w swojej działalności kładą nacisk na rozwój i innowacje nie zapominając o pracownikach, systematycznie inwestując w kapitał ludzki. 
W programie: spotkania i treningi z gwiazdami sportu, strefa wystawiennicza. Podczas Gali pojawi się ponad 700 przedstawicieli firm i instytucji otoczenia biznesu, parlamentarzystów, przedstawicieli władz państwowych, samorządowych oraz ludzi ze świata kultury i mediów.  Wyjątkowy charakter wydarzenia nadadzą goście specjalni - pianista Leszek Możdżer i saksofonista Przemek Dyakowski, których recitali wysłuchamy tuż po rozpoczęciu Gali. 

 

 

 

 

 


 

 

 

Zobacz więcej aktualności

Partnerzy strony