Aktualności

18 sierpnia otwarcie Playground Arena przy Stadionie Energa Gdańsk
 

Jeden z największych i najnowocześniejszych placów zabaw dla dzieci w różnym wieku powstał w parku rozrywki Fun Arena przy Stadionie Energa Gdańsk. Playground Arena, bo tak nazywa się nowa atrakcja, to przestrzeń łącząca zabawę i edukację, skierowana do wszystkich dzieci lubiących aktywnie i kreatywnie spędzać czas. Organizatorzy zapraszają na  otwarcie w najbliższy piątek, 18 sierpnia o godz. 11.00.

Myśląc o Playground Arenie, chcieliśmy stworzyć wyjątkową przestrzeń, w której dzieci znajdą atrakcje  łączące naukę i zabawę tłumaczy Paulina Drozdowicz, właścicielka sali zabaw. – W przygotowanych przez nas strefach pociechy poćwiczą sprawność ruchową, nauczą się samodzielności, a także zabawy w grupie dodaje.

Playground Arena, podzielona na kilka stref, zapewnia bogatą ofertę zajęć przystosowanych do wieku i sprawności fizycznej dzieci zachęcając najmłodszych do samodzielności, ucząc logicznego myślenia i wspólnej zabawy z rówieśnikami.

Czytaj więcej tutaj

 

Trzecia edycja Amber Fest już  w sobotę 9 września!

Stało się już tradycją, że na początku września przy Stadionie Energa Gdańsk, mieszkańcy Trójmiasta i turyści spotykają się na Pomorskim Święcie Piwa. Bogaty program wydarzenia to całodzienna rozrywka w postaci koncertów, atrakcji i konkursów, a także festynu dla dzieci. Uczestnicy biorą udział w uczcie produktów regionalnych. Organizatorami Amber Fest są Browar Amber i Stadion Energa Gdańsk. Wejście na teren Amber Fest jest bezpłatne. Tegoroczny festiwal będzie zlokalizowany na Parkingu P3, czyli od strony Amber Expo.

W sobotę 9 września bramy Stadionu Energa Gdańsk zostaną otwarte o godzinie 11.00 rozpoczynając tym samym święto dla całych rodzin. Przygotowano liczne atrakcje i animacje dla dzieci. Otwarta zostanie bezpłatna strefa gier i zabaw z dmuchańcami oraz przeprowadzone zostaną liczne konkursy z nagrodami. Także i w tym roku na terenie imprezy znajdziemy kilkadziesiąt stoisk z regionalnymi potrawami Kaszub, Kociewia, Żuław i nie tylko. Dodatkowo zaplanowano pokazy live cooking oraz warzenia piwa. Otwarta będzie także FUN ARENA – największe centrum rozrywki na Pomorzu. Pierwszą część pikniku rodzinnego prowadził będzie Michał Turek. 

Czytaj więcej tutaj 

Zobacz więcej aktualności >>

 

Partnerzy strony