Aktualności

PIT w Gdańsku się opłacaRozlicz PIT  Gdańsku, weź udział w loterii "PIT w Gdańsku. Się opłaca!" i wygraj hybrydowy samochód osobowy, rower miejski lub kartę mieszkańca z doładowanym 5-miesięcznym biletem komunikacji miejskiej. 

 
 

 

Ubiegłoroczna akcja zachęcająca mieszkańców do płacenia PIT-u w Gdańsku okazała się dużym sukcesem. Dzięki nowym podatnikom do miejskiej kasy wpłynęło prawie 10 mln zł. Co oznacza, że decyzję o pozostawieniu swoich podatków w Gdańsku podjęło niemalże 4 tys.  nowych podatników. W tym roku gdański magistrat postanowił również przekonać „nowych” mieszkańców, żeby swój PIT złożyli w Gdańsku, gdzie na co dzień mieszkają, pracują, studiują i odpoczywają. Dzięki podatkom miasto może m.in. budować ścieżki rowerowe, zwiększać liczbę miejsc w przedszkolach czy inwestować w nowe miejsca rekreacji, co przekłada się na komfort życia wszystkich mieszkańców.

 
W puli tegorocznej loterii znajduje się łącznie 66 nagród, które podkreślają że Gdańsk stawia na ekologiczne rozwiązania w transporcie miejskim.
 
W loterii z nagrodami można wziąć udział od 1 marca do 5 maja. 
Wyniki loterii zostaną opublikowane na stronie www.gdansk.pl/pit.
 

 

 

 

<img src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/1f60a.png" alt="

Partnerzy strony