Aktualności

Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów 26.10.2021 r.


W tym roku po raz trzeci organizowany jest Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów! Zapraszamy w tym roku na AMBEREXPO wszystkich seniorów, będzie można poszukać pracy, wykonać badania medyczne, przejść metamorfozę stylistyczną i poznać nowe technologie.

Po rocznej przerwie do Gdańska powraca Festiwal Pacy i Aktywności Seniorów, który cieszy się dużą popularnością. We wtorek 26 października w AMBEREXPO gdańscy seniorzy będą mieli możliwość zobaczyć ponad stu wystawców, którzy zaproponują im bezpłatne badania medyczne, oferty pracy dla seniorów, pokaz mody, występy muzyczne pokaz gotowania na żywo i wiele innych. Wydarzenie będzie trwało od godziny 10:00 do godziny 15:00, a udział jest bezpłatny

Strefa pracy i aktywności zawodowej – na seniorów czekać będzie kilkudziesięciu pracodawców szukających pracowników z doświadczeniem z konkretnymi ofertami pracy.

Strefa zdrowego stylu życia – będą w niej wykonywane bezpłatne badania medyczne, a także konsultacje ze specjalistami, którzy powiedzą, dlaczego warto się zaszczepić.

Strefa mody i urody – na seniorów będą czekać fryzjerzy, makijażyści i styliści, którzy sprawią chętnym prawdziwą metamorfozę.

Strefa bezpieczeństwa i informacji – na wszelkie pytania odpowiedzą prawnicy, notariusze, a także z ZUS, NFZ i wielu innych.

Strefa Nowych Technologii – przybliży wszystkim nowoczesne rozwiązania dedykowane osobom starszym, dzięki czemu świat technologii nie będzie już skrywał żadnych tajemnic.

Strefa Wypoczynku i Kultury – w której będzie można odpocząć przy gorącej herbacie i ciepłym posiłku z grilla, a także zagrać w szachy i sprawdzić repertuar teatru

Organizatorem wydarzenia jest Gdański Urząd Pracy, patronat medialny sprawuje Dziennik Bałtycki, portal trójmiasto.pl, Radio Pogoda oraz TVP Gdańsk.

Partnerzy strony