Aktualności

Oferta zamiany mieszkań Gminy Miasta Gdańska na Targach Mieszkań i Domów

Gdańskie Nieruchomości ponownie zaprezentowały ofertę mieszkań komunalnych do zamiany oraz lokali użytkowych podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbyły się 15-16 września na AmberExpo.

Kolejne Tragi Mieszkaniowe za nami. Z edycji na edycję obserwujemy coraz większe zainteresowanie odwiedzających naszą ofertą. W miniony weekend pokazaliśmy 36 ofert mieszkań komunalnych do zamiany i 6 ofert lokali użytkowych. Wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze propozycję spośród puli ponad 400 ofert. Obecnie posiadamy najwięcej ofert mieszkań zlokalizowanych we Wrzeszczu - 87 ofert, Orunia - 33 oferty, Stogi – 30 ofert, Nowy Port – 24 oferty i inne. Wśród tych propozycji znajdują się prawdziwe perełki. Z pełną ofertą zapoznać się można na stronie: www.nieruchomoscigda.pl., a wszystkich zainteresowanych wynajmem lokalu użytkowego, serdecznie zapraszamy do przestąpienia do najbliższych przetargów na najem, które odbędą się 20 i 28 września 2018 r. oraz do śledzenie bieżącej oferty na stronie internetowej - mówi Aleksandra Strug, rzecznik prasowy Gdańskich Nieruchomości.


Strefa Kibica na Targu Węglowym przyciągnęła tysiące kibiców

Mundial w Rosji został bardzo wysoko oceniony przez ekspertów i widzów na całym świecie. I rzeczywiście, zarówno sportowo, jak i organizacyjne to były najbardziej udane Mistrzostwa od lat. Również kibice w Gdańsku docenili walory widowiska i bardzo chętnie i licznie wybrali się na zorganizowaną przez miasto Strefę Kibica.

Słabsze wyniki reprezentacji Polski nie zniechęciły publiczności w Gdańsku do trzymania kciuków. Strefa kibica podczas miesięcznego funkcjonowania zgromadziła łącznie kilkadziesiąt tysięcy osób! O komfort oglądania zadbano instalując blisko 50 metrowy ekran. Dodatkowo, na wszystkich gości czekała bogata strefa gastronomiczna, stoisko z gadżetami, wygodne leżaczki a w dni pozameczowe – strefa z różnorodnymi dmuchańcami: Stadionu Energa Gdańsk oraz Nautilusa – Oceanarium, które niebawem powstanie w sąsiedztwie Stadionu i będzie kolejną atrakcją w Letnicy. Dla wszystkich mały fanów piłki nożnej organizatorzy przygotowali także specjalne dmuchane boisko z prawdziwą, bezpieczna murawą o rozmiarach 10mx20m.

Partnerzy strefy z dmuchańcami:

Strefa Kibica

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść. 

Zobacz więcej aktualności >>

 

Partnerzy strony