Aktualności dzielnicy

Wielka Fabryka Elfów w AmberExpo!

Już po raz siódmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 27 listopada – 23 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach,
ale również pomogą Elfom odtworzyć Melodię Świąt.Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!!

Więcej informacji na stronie www.wielkafabrykaelfow.pl

 
2020.06.19
Stadion Energa Gdańsk zaprasza do FUN ARENY, która ponownie otwiera się dla gości. Największy trójmiejski park rozrywki zaprezentuje odświeżoną ofertę atrakcji, dodatkowo osoby, które wybiorą się do FUN ARENY w dniach 26-28 czerwca będą mogły skorzystać ze wszystkich aktywności w promocyjnych cenach, w ramach akcji „Weekend za pół ceny”.
2020.06.11
Pandemia utrudniła inwestorowi pozyskanie finansowania budowy kompleksu Nautilus. To oznacza, że cała inwestycja będzie miała opóźnienie, choć na razie nie wiadomo, jak duże. 


Strona 1 z 103  > >>

Partnerzy strony