Aktualności dzielnicy

Wielka Fabryka Elfów w AmberExpo!

Już po raz siódmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 27 listopada – 23 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach,
ale również pomogą Elfom odtworzyć Melodię Świąt.Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!!

Więcej informacji na stronie www.wielkafabrykaelfow.pl

 
2020.05.21
Przedszkola otwarte są od 18 maja, żłobki będą przyjmować dzieci od 21 maja. Wszystkie otwarte placówki muszą spełniać standardy sanitarne Głównego Inspektora Sanitarnego.
2020.05.15
Każdy z nas może włączyć się w walkę z koronawirusem. Zapraszamy do udziału w akcji GDAŃSK POMAGA. Akcja #GdańskPomaga służy pomocy osobom i instytucjom, którym stan epidemii utrudnia lub uniemożliwia normalne funkcjonowanie. 

Strona 1 z 101  > >>

Partnerzy strony