Aktualności dzielnicy

Wielka Fabryka Elfów w AmberExpo!

Już po raz siódmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 27 listopada – 23 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach,
ale również pomogą Elfom odtworzyć Melodię Świąt.Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!!

Więcej informacji na stronie www.wielkafabrykaelfow.pl

 
2021.12.30
Stadion Gdańsk - tak obecnie oficjalnie nazywa się obiekt w Letnicy, który z końcem października stracił tytularnego sponsora - wchodzącą od niedawna w skład grupy Orlen spółkę Energę. Tymczasem w 2021 r. obiekt wzbogaci się o... przedszkole.


2021.02.05
W ogniu stanęło wysypisko zużytych opon oraz hala produkcyjna. Z ogniem, który objął też samochody zaparkowane obok zakładu, walczyło dziesięć zastępów straży pożarnej. Przed godz. 10 sytuacja została opanowana. Przyczyną pożaru był samozapłon podczas demontażu pojazdu.


Strona 1 z 109  > >>

Partnerzy strony