Aktualności dzielnicy

Wielka Fabryka Elfów w AmberExpo!

Już po raz siódmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 27 listopada – 23 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach,
ale również pomogą Elfom odtworzyć Melodię Świąt.Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!!

Więcej informacji na stronie www.wielkafabrykaelfow.pl

 
2021.09.10
Przemysłowa niegdyś Letnica przechodzi od kilku lat prawdziwą rewitalizację. Po inwestycjach miejskich, m.in. w infrastrukturę drogową, przyszedł czas na inwestycje deweloperskie, które przyciągają do dzielnicy kolejnych mieszkańców. - Niestety, większość z nich nie melduje się w nowym miejscu zamieszkania - martwią się lokalni radni. Tymczasem od liczby mieszkańców uzależniony jest roczny budżet Rady Dzielnicy. Środki finansowe na kolejny rok wyliczane są pod koniec września.
2021.09.01

Gdański Zarząd Dróg i Zieleni zapowiedział budowę schodów na skarpie wiaduktu przy ul. Krasickiego, które ułatwią mieszkańcom Letnicy wędrówki w kierunku Brzeźna. Choć nie wskazano jeszcze terminu realizacji inwestycji, zapowiedziano starania o umieszczenie jej w Bazie Priorytetów Inwestycyjnych. Co ciekawe, schody powstaną dzięki staraniom radnych dwóch różnych dzielnic.

Strona 1 z 125  > >>

Partnerzy strony