Aktualności dzielnicy

Wielka Fabryka Elfów w AmberExpo!

Już po raz siódmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 27 listopada – 23 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach,
ale również pomogą Elfom odtworzyć Melodię Świąt.Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!!

Więcej informacji na stronie www.wielkafabrykaelfow.pl

 
2019.10.03
5 - 6 padziernika rusza 22 edycjaTargów Kosmetyczno - Fryzjerskich URODA organizowanych w Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO. URODA to największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w Północnej Polsce.  
2019.09.30
Konkurs dla wszystkich amatorów rysunku i grafiki. Zadaniem jest stworzenie komiksu o aktywnym spędzaniu czasu, w którym pojawi się Stadion Energa Gdańsk. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Strona 1 z 91  > >>

Partnerzy strony