Aktualności dzielnicy

Wielka Fabryka Elfów w AmberExpo!

Już po raz siódmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 27 listopada – 23 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach,
ale również pomogą Elfom odtworzyć Melodię Świąt.Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!!

Więcej informacji na stronie www.wielkafabrykaelfow.pl

 
2019.01.12

Jeden dzień, tysiące inspiracji. Dla kogo? To miejsce dla tych, którzy szukają czegoś nowego, czegoś pożyczonego, czegoś niebieskiego… I wszystkich usług związanych z organizacją wesela! Każda Młoda Para znajdzie tutaj dokładnie to, czego potrzebuje. Największe wydarzenie w branży ślubnej — Targi Młodej Pary — już 13 stycznia zgromadzi setki spersonalizowanych ofert i dziesiątki atrakcji.

2019.01.11

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 r. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 

Strona 1 z 76  > >>

Partnerzy strony