Aktualności dzielnicy

Wielka Fabryka Elfów w AmberExpo!

Już po raz siódmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 27 listopada – 23 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach,
ale również pomogą Elfom odtworzyć Melodię Świąt.Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!!

Więcej informacji na stronie www.wielkafabrykaelfow.pl

 
2021.12.30
Stadion Gdańsk - tak obecnie oficjalnie nazywa się obiekt w Letnicy, który z końcem października stracił tytularnego sponsora - wchodzącą od niedawna w skład grupy Orlen spółkę Energę. Tymczasem w 2021 r. obiekt wzbogaci się o... przedszkole.


2021.01.11
Rady Dzielincy Letnica, Brzeźno oraz Nowy Port apelują do władz Gdańska o nadanie terenom po nieistniejącym jeziorze Zaspa charakteru rekreacyjnego. Chcą, by przygotowano nowy plan zagospodarowania, który przywróci mieszkańcom teren należący do elektrociepłowni. Mają nadzieję, że dawne jezioro zostanie częściowo odtworzone.

Strona 1 z 109  > >>

Partnerzy strony