Aktualności dzielnicy

Wielka Fabryka Elfów w AmberExpo!

Już po raz siódmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 27 listopada – 23 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach,
ale również pomogą Elfom odtworzyć Melodię Świąt.Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!!

Więcej informacji na stronie www.wielkafabrykaelfow.pl

 
2020.07.29
To cykliczne wydarzenie, podczas którego można aktywnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. W najbliższą sobotę (1 sierpnia) atarkcje dla pasjonatów futbolu- turniej piłkarski, w niedzielę (2 sierpnia) Stadionowa Piątka – kameralnym biegu na dystansie 5 kilometrów.
2020.06.19
Stadion Energa Gdańsk zaprasza do FUN ARENY, która ponownie otwiera się dla gości. Największy trójmiejski park rozrywki zaprezentuje odświeżoną ofertę atrakcji, dodatkowo osoby, które wybiorą się do FUN ARENY w dniach 26-28 czerwca będą mogły skorzystać ze wszystkich aktywności w promocyjnych cenach, w ramach akcji „Weekend za pół ceny”.

Strona 1 z 103  > >>

Partnerzy strony