Aktualności dzielnicy

Wielka Fabryka Elfów w AmberExpo!

Już po raz siódmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 27 listopada – 23 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach,
ale również pomogą Elfom odtworzyć Melodię Świąt.Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!!

Więcej informacji na stronie www.wielkafabrykaelfow.pl

 
2019.11.29
Już po raz ósmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! Tym razem Fabryka otworzy dla Was nowe, niedostępne do tej pory przestrzenie! W dniach 29 listopada – 22 grudnia, Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach Wielkiej Fabryki. Jak co roku, dzieci nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom w zadaniu specjalnym!
2019.11.16
Już dziś startuje szósta edycja biegu, który co roku cieszy się dużą popularnością. Tym razem zawodnicy po raz pierwszy będą mieli do wyboru trzy dystanse: półmaraton, 10 km w ramach Nocnej Dychy i Bieg na Piątkę. Już w ten weekend, 16-17 listopada będzie można dopingować amatorów biegania.

Strona 1 z 94  > >>

Partnerzy strony