Aktualności dzielnicy

Wielka Fabryka Elfów w AmberExpo!

Już po raz siódmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 27 listopada – 23 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach,
ale również pomogą Elfom odtworzyć Melodię Świąt.Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!!

Więcej informacji na stronie www.wielkafabrykaelfow.pl

 
2019.06.27

5 lat istnienia, ponad 9 tys. m2 powierzchni, kilkanaście zróżnicowanych atrakcji i setki tysięcy użytkowników w latach 2014-2019 to FUN ARENA! Pierwszy park rozrywki na Stadionie w Polsce i jeden z największych na Pomorzu. Już w najbliższą sobotę, 29.06.2019r., zapraszamy na urodziny do FUN ARENY. Przygotowaliśmy rozmaite atrakcje, konkursy, rabaty oraz wyjątkowe niespodzianki. Szykuje się prawdziwa #MocWrażeń! 

2019.06.18

Nie w tym, jak wcześniej zapowiadano, ale w 2020 roku rozpocznie się budowa oceanarium przy stadionie w Letnicy. W kolejnym etapie powstanie całoroczna plaża z basenami oraz centrum medyczne i hotel. Całość powinna być gotowa w 2022 roku.

Strona 1 z 85  > >>

Partnerzy strony