Aktualności dzielnicy

Wielka Fabryka Elfów w AmberExpo!

Już po raz siódmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 27 listopada – 23 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach,
ale również pomogą Elfom odtworzyć Melodię Świąt.Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!!

Więcej informacji na stronie www.wielkafabrykaelfow.pl

 
2020.10.05
Biało-Czerwoni wracają na Stadion Energa Gdańsk, gdzie 7 października zmierzą się z Finlandię, zaś w niedzielę z drużyną z Włoch. Mecz z Finlandią będzie dla polskich piłkarzy testem przed spotkaniem o punkty Ligi Narodów UEFA z Włochami. Ostatni raz obie drużyny zagrały ze sobą przed czterema laty. W meczu będącym przetarciem przed EURO 2016 Polska wygrała z Finlandią 5:0.
2020.10.02
6 października to wyjątkowy dzień, w tym dniu w sposób szczególny myślimy o osobach chorujących na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Na całym świecie zmaga się z tą chorobą 17 milionów osób. Stadion Energa ponownie dołączył do wydarzenia mającego na celu wyrażenie solidarności oraz wsparcia dla osób chorujących na MPD.

Strona 1 z 106  > >>

Partnerzy strony