Aktualności dzielnicy

2017.06.23

Improwizacje komediowe powracają do GAMY!

Co się wydarzy? Tego nie wie nikt. To Wy nadacie nam kierunek, a my nim ufnie podążymy. Efekt będzie zaskakujący dla wszystkich, ale bankowo komiczny.
 


Tym razem prócz Kabaretu Pod Napięciem w pełni improwizowanym widowisku zaprezentuje się także Radosław Pyra z grupy Im Prościej!

Kabaret Pod Napięciem - powstał pod koniec 2011 roku w Gdańsku z inicjatywy Arkadiusza Pawłowskiego. Oprócz założyciela, trzon grupy tworzą Maciej Wójtewicz i dźwiękowiec Michał Sidorkiewicz. KPN kontynuując piąty rok scenicznej działalności ma za sobą stworzone trzy godzinne programy, przedstawiane na ponad 180 występach na scenach w całej Polsce. Tym razem będą jednak od początku do końca improwizować! Kabaret Pod Napięciem to wielokrotni laureaci nagród jury oraz publiczności. Arek i Maciek to dwie sceniczne osobowości, które wraz z pomocą przebojowego dźwiękowca Michała uwielbiają razem tworzyć coś z niczego, czy to po wielogodzinnych próbach, czy drogą improwizacji na scenie. Efekty często zaskakują ich samych, lecz niespożyta energia i tona pozytywnych emocji tworzą bardzo ciekawy, absurdalny obraz. Jak to wszystko wygląda na scenie? Zobaczcie sami! 

Radosław Pyra - jest zabawny. Bardzo, bardzo, bardzo. Słowa tego nie wyrażą, więc ich oszczędzimy, to trzeba zobaczyć.

Wstęp wolny!
 

Partnerzy strony