Aktualności dzielnicy

2017.08.26

Podejmij wyzwanie i zbuduj Stadion Energa Gdańsk z piasku

W ostatni wakacyjny weekend na plaży w Gdańsku Brzeźnie odbędą się zmagania budowniczych na piasku. Podczas jednodniowego konkursu, organizowanego przez zarządcę Stadionu Energa Gdańsk, uczestnicy będą wznosić piaskowe budowle odwzorowujące bursztynowy stadion. To już trzecia edycja wydarzenia, które co roku cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Na zwycięzców będą czekały atrakcyjne nagrody.

 

– W sobotę, 26 sierpnia, zorganizujemy kolejną edycję konkursu, który cieszy się dużą popularnością, nie tylko wśród najmłodszych plażowiczów. Dorośli chętnie wracają do wspomnień budowania zamków z piasku i z sentymentem zachęcają dzieci do wspólnej zabawy – mówi Karolina Janik, rzecznik prasowy Stadionu Energa Gdańsk. – W poprzednich latach wygląd zbudowanych z piasku amatorskich budowli przeszedł nasze oczekiwania. Wyobraźnia, którą wykazali się architekci zasługiwała na wielkie uznanie, a pomysłowość i dokładność realizacji utrudniła pracę osób oceniających budowle.

Jury złożone z pracowników Stadionu Energa Gdańsk przyjrzy się konstrukcjom pod względem estetyki wykonania, prezentacji wyjątkowych cech stadionu jednak przede wszystkim doceni kreatywne podejście uczestników.

Więcej informacji na stronie www.stadionenerga.pl

Źródło: Stadion Energa Gdańsk, materiały prasowe


Partnerzy strony