Aktualności dzielnicy

2018.04.11

Multimedialne stoisko z nowoczesnym Oceanarium najatrakcyjniejsze!

W ostatni weekend (7-8 kwietnia) w halach AmberExpo odbyły się Targi Czasu Wolnego. W zgodnej opinii organizatorów i gości festiwalu najatrakcyjniejszym stoiskiem była Multimedialna wystawa z wizualizacją 3D przedstawiająca nową inwestycję w Gdańsku.

Piękna pogoda zwiastująca przyjście wiosny, zjazd food trucków oraz mnóstwo konkursów i atrakcji w samym AmberExpo towarzyszyły tegorocznej edycji Free Time Festiwal. Wydarzenie po raz kolejny cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy poszukiwali różnych alternatyw do spędzania czasu wolnego.

Ponad 250 wystawców prześcigało się w dotarciu do klientów z jak najciekawszą ofertą. Goście festiwalu mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej plaży, pograć w gry planszowe oraz na konsoli czy rozegrać mecz piłki nożnej na dmuchawcu w kształcie Stadionu Energa Gdańska. Prawdziwym hitem okazało się jednak Multimedialne stoisko przygotowane przez PFI Future i Arenę Gdańsk czyli podmioty, które niebawem zaczną realizować wspólną inwestycję – budowę Wielofunkcyjnego Obiektu Strefy Czasu Wolnego Nautilus Gdańsk. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego efektownego stoiska.

Free Time Festival 2018

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

 

Partnerzy strony