Aktualności dzielnicy

2018.09.13

Gdańskie Nieruchomości ponownie na Targach Mieszkań i Domów

Gdańskie Nieruchomości po raz kolejny zaprezentują aktualną ofertę mieszkań komunalnych do zamiany podczas Tragów Mieszkań i Domów, które odbędą się w najbliższy weekend (15-16 września) w hali AmberExpo.  

Planujesz zmianę mieszkania? Zajrzyj na stoisko Gdańskich Nieruchomości Oferta Gdańskich 

Nieruchomości to mieszkania do zamiany będące własnością Gminy Miasta Gdańska, położone w wielu lokalizacjach. Mieszkania w centrum, w otoczeniu pełnej infrastruktury i przestrzeni miejskiej obfitującej w urokliwe skwerki czy parki, cieszą się zainteresowaniem zarówno ludzi młodych ceniących sobie wygodne i modne życie, jak i „koneserów” tradycyjnej zabudowy. Lokale komunalne oferowane do zamiany przez Gdańskie Nieruchomości, to prawdziwa gratka, konkurująca także z ofertami z rynku pierwotnego. „Z ofertą mieszkań do zamiany można będzie zapoznać się podczas najbliższych Tragów Mieszkań i Domów. Tym razem zaprezentujemy ofertę 36 mieszkań do zamiany oraz  6 lokali użytkowych do wynajęcia. W zamianie uczestniczyć mogą nie tylko najemcy lokali komunalnych, ale także właściciele mieszkań. Z pełną ofertą mieszkań do zamiany oraz ofertą lokali użytkowych, zapoznać się można na stronie www.nieruchomoscigda.pl”. - mówi Aleksandra Strug, Rzecznik Prasowy Gdańskich Nieruchomości. 

Przyjemne z pożytecznym

Podczas Targów specjaliści Gdańskich Nieruchomości opowiedzą jak sprawnie przejść przez proces zamiany mieszkań. Na miejscu dyżurować będą osoby z praktycznym doświadczeniem, doskonale znające ofertę Gdańskich Nieruchomości i procedury zamiany. Dodatkowo na wszystkich odwiedzających stoisko Miasta Gdańska czeka przyjemna niespodzianka – wirtualny spacer po zmodernizowanej ulicy Białej.


Partnerzy strony