Aktualności dzielnicy

2015.11.07

Arena Run (7.11)

Już 7 listopada br. odbędzie się ARENA RUN - nietypowy, ekstremalny bieg po Stadionie w Gdańsku Letnicy. To pierwszy w Polsce bieg z przeszkodami po stadionie, który łączy w sobie dwie popularne formy biegania ekstremalnego: biegi po schodach oraz biegi po torach przeszkód.
 

Ze względu na stopień trudności i przeszkody przygotowywane dla uczestników, wydarzenie dedykowane jest osobom o bardzo dobrej kondycji fizycznej, ale całe rodziny mogą kibicować i wspierać biegaczy. A doping się przyda! Uczestnicy będą mieli co prawda do pokonania zaledwie 3,5 km biegu, jednak to, co spotka ich po drodze, zrekompensuje tak krótki dystans. Przeszkody przygotowane dla biegaczy to strome schody i przewyższenia wynikające z konstrukcji Stadionu w Gdańsku Letnicy. Trasa będzie poprowadziła wokół całej areny, wewnątrz stadionu - po klatkach schodowych oraz na trybunach - gdzie będzie się odbywać główna część biegu. Na uczestników na trasie będzie też czekać 6 wyzwań typu cross-fit.

Pierwsza jesienna edycja ma charakter Prologu i będzie utrzymana w konwencji wydarzenia sportowego, które ma być początkiem kampanii reklamowej Arena Run wiosna 2016.

Biuro zawodów otwarte będzie od godz. 8:00, start o godz. 9.30.
Kompletny harmonogram wydarzenia dostępny jest w regulaminie.
Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdują się tutaj.
Zapisy na wydarzenie: tutaj.


Partnerzy strony