Aktualności dzielnicy

2015.10.27

INcoming Poland - Gdańsk & Pomorskie Region. Workshop turystyki przyjazdowej (27-28.10)

To spotkanie „biznes2biznes”, podczas którego stwarzamy wyjątkową okazję do rozmów bezpośrednich i kontaktów handlowych między przedstawicielami zagranicznych tour operatorów i pomorskiej branży turystycznej. Spotkanie odbędzie się w budynku AmberExpo.

INcoming Poland Gdańsk & Pomorskie Region
 to kontynuacja workshopu skandynawskiego organizowanego przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną w 2013 roku. Tegoroczna edycja to jednak rozszerzona formuła oraz rozbudowana lista kontrahentów zagranicznych. 

W październikowym spotkaniu, poza Skandynawami, udział wezmą przedstawiciele touroperatorów i agencji z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Ukrainy, Austrii oraz Włoch. Łącznie aż 40 firm europejskich. Dodatkowym elementem tegorocznej edycji będzie również bogaty program szkoleniowy z zakresu marketingu miejsc. 

Uwaga:
 Workshop ma charakter zamknięty i obowiązuje selektywny dobór partnerów spotkania w oparciu o zgłaszane preferencje zarówno ze strony polskiej jak i zagranicznej. 

ORGANIZATORZY: POMORSKA REGIONALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA, MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE, GDAŃSKA ORGNIZACJA TURYSTYCZNA.

Partnerzy strony