Aktualności dzielnicy

2016.08.19

Kolacja na obrzeżach murawy

Wyszukane dania, zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk trasą VIP i niepowtarzalna atmosfera bursztynowego obiektu to propozycja na wyjątkową kolację organizowaną na gdańskim stadionie, podczas której uczestnicy zasiądą przy stolikach w bezpośrednim sąsiedztwie murawy.

Spotkanie rozpocznie się 19 sierpnia o godzinie 19.30 zwiedzaniem w wersji VIP, które potrwa półtorej godziny. Trasa obejmie wizytę w: FUN ARENIE, celach i stadionowym komisariacie policji, studiu telewizyjnym, loży Amber Lounge, restauracji ATOM Club, sali konferencyjnej, szatniach piłkarskich, salce treningowej, kaplicy stadionowej, Mixed zone, najwyższym punkcie na stadionie, Muzeum Lechii Gdańsk, barze T29 oraz na trybunach.

Kolacja rozpocznie się o godzinie 21.30, a menu zaspokoi nawet najbardziej wymagających smakoszy. Wśród pozycji na wieczór są m. in.: delikatny pasztet nadziewany podgrzybkiem, podany na sałatce z sosem imbirowo-śliwkowym, krem z kalafiora z julienne z suszonego pomidora, skropiony oliwą truflową, eskalopki drobiowe w sosie gruszkowo-orzechowym, podane z ziemniakami opiekanymi z rozmarynem oraz fasolką szparagową zawijaną w boczku oraz pieczone jabłka nadziewane bakaliami z miodem, podane z sosem malinowym. Do picia będzie orzeźwiająca lemoniada z cytrusów z aromatem mięty.

To będzie wieczór pełen wrażeń kulinarnych!

Liczba miejsc na kolację na obrzeżach murawy jest ograniczona. Obecność w wydarzeniu należy koniecznie potwierdzić wcześniej telefonicznie pod numerami telefonu: 587688463, 587688472 lub mailowo convents@arenagdansk.com.

Koszt uczestnictwa w kolacji i zwiedzaniu to 85 złotych, a dla dzieci do 10 roku życia 55 złotych (porcje dziecięce są mniejsze, menu nie zawiera przystawki).


Partnerzy strony